History
Discovery Channel
  • 08.30Изоставени конструкции: Епизод 6
  • 09.30Изоставени конструкции: Епизод 7
  • 20.00Експедиция в непознатото: Загадките на Исус
  • 21.00Експедиция в непознатото: Призрачният кораб от Големите езера
  • 02.00Експедиция в непознатото: Произходът на Стоунхендж
  • 03.00Експедиция в непознатото: Призрачният кораб от Големите езера
Discovery Science
National Geographic
Viasat History
  • 05.05Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 5
Viasat Nature/History HD
TV+
Травъл
  • 05.00Рила
  • 05.30Магията на Китай – Танцьорите
  • 06.00Сахара – По – малките Богове, част 1
  • 07.00Мездра – Живот от милиони години
  • 07.30Вода
  • 08.00Виж България – Копривщица, градът музей
  • 09.0010 български владетели, управлявали най-дълго
  • 13.00Архитектурно – парков комплекс Двореца Балчик
  • 14.0010 забележителни факта за Дан Колов
  • 14.30WWF – Клек във Витоша
  • 15.30Янгшоу – глобалното село на Китай
  • 16.00Банско – Модерност
  • 16.30Архитектурно – етнографски комплекс Етъра
  • 17.00Произведено в Япония
  • 17.30Искам да съм там – Витоша, Зимна приказка
  • 18.00Импресия – Водопад
  • 20.00Възраждане на архитектурното наследство в областите Видин и Долж – Interreg V-A Румъния-България
  • 20.30Възраждане на архитектурното наследство в областите Видин и Долж – Interreg V-A Румъния-България
  • 21.00Възраждане на архитектурното наследство в областите Видин и Долж – Interreg V-A Румъния-България
  • 21.30Произведено в Япония, Нови епизоди
  • 22.00Велико Търново
  • 22.30Банско – Модерност
  • 23.00Легендите оживяват – град Русе
  • 23.30Крайбрежният регион южно от река Яндзъ
  • 00.00Вива история – Битката при Ахелой
  • 01.00Легендите оживяват – град Русе
  • 01.30Виж България – Варна, шикозната столица
  • 02.30Българско дружество за защита на птиците – Програма живот
  • 03.00Зелен свят – Няма риба
  • 03.30Сахара – По – малките Богове, част 2
  • 04.00Картините говорят повече от думи
  • 04.30Старопланински етюди
Da Vinci
  • 05.00„Сурова наука“
  • 05.30„Сурова наука“
  • 06.00„Сурова наука“
  • 06.30„Сурова наука“
  • 07.30„Тайната лаборатория на Томас Едисон“
  • 08.00„Въпроси от науката“
  • 08.30„Всичко за децата“
  • 09.00„Когато порасна“
  • 09.10„Когато порасна“
  • 11.30„Уголемена наука“
  • 11.50„За играчките“
  • 12.30„Изследователи: Направи си сам наука „
  • 13.00„Знаеш ли как?“
  • 14.00„Чудата наука“
  • 14.30„За ума“
  • 15.15„Загадките на еволюцията“
  • 15.45„Абсолютно гениално с Дик и Дом“
  • 17.05„Изследователи: Направи си сам наука „
  • 17.35„Когато порасна“
  • 17.45„Когато порасна“
  • 19.05„Абсолютно гениално с Дик и Дом“
  • 19.35„Уголемена наука“
  • 20.30„Знаеш ли как?“
  • 22.00„Дъбът – изкуство на оцеляването“ – 1 ч.
  • 22.50„Знаеш ли как… Клипове“
  • 23.00„Изумителният свят на гравитацията“
  • 23.50„Знаеш ли как… Клипове“
  • 00.00„e? Проект“
  • 00.30„Кадри от „Хъбъл““
  • 02.00„Дъбът – изкуство на оцеляването“ – 1 ч.
  • 02.50„Знаеш ли как… Клипове“
  • 03.00„Изумителният свят на гравитацията“
  • 03.50„Знаеш ли как… Клипове“
  • 04.00„e? Проект“
  • 04.30„Кадри от „Хъбъл“