National Geographic
Discovery Science
  • 06.12 Строителни постижения: Напоителни системи, Австралия
  • 07.26 Невероятни инженерни грешки: решения: Епизод 3
  • 08.14 Строителни постижения: Напоителни системи, Австралия
  • 10.38 Невероятни инженерни грешки: решения: Епизод 3
  • 12.14 Строителни постижения: Напоителни системи, Австралия
  • 15.26 Невероятни инженерни грешки: решения: Епизод 3
  • 19.30 Иноваторите: Мрак и светлина
  • 20.20 Пътешествия в Kосмоса: В непознатото
  • 21.10 Грандиозни строежи: Най-големият товарен кораб в света
  • 22.00 Иноваторите: Мрак и светлина
  • 00.30 Тъмна наука: Заплетено, но истина: Епизод 1
  • 02.10 Грандиозни строежи: Най-големият товарен кораб в света
  • 03.00 Иноваторите: Мрак и светлина
  • 04.36 Пътешествия в Kосмоса: В непознатото
Viasat History
  • 05.20 Свирепа Земя, сезон 1, еп. 1
  • 06.10 Свирепа Земя, сезон 1, еп. 2
  • 07.00 Загадки в музея, сезон 8, еп. 4
  • 07.45 Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 1
  • 08.40 Забранена история, сезон 4, еп. 3
  • 09.25 Първите хора, сезон 1, еп. 3
  • 10.20 Помпей: В очакване на бедствието, сезон 1, еп. 3
  • 13.10 Конспирация, сезон 1, еп. 10
  • 14.00 Вулканични одисеи, сезон 2, еп. 2
  • 14.50 Останки от войните, сезон 3, еп. 1
  • 16.10 Първите хора, сезон 1, еп. 3
  • 17.15 Помпей: В очакване на бедствието, сезон 1, еп. 3
  • 18.10 В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 3
  • 18.55 Денят, когато…, сезон 1, еп. 1
  • 21.00 Моят живот в хитлеристка Германия, сезон 1, еп. 1
  • 22.00 Мистериите на нацистките убийства, сезон 1, еп. 4
  • 01.40 Забранена история, сезон 4, еп. 1
Viasat Nature/History HD
  • 05.05 Забранена история (Series 5): Тайните общества: Господство над света (Episode 6)
  • 19.00 Времето, което промени света (Series 1): Чезнещо слънце (Episode 7)
  • 19.25 Времето, което промени света (Series 1): Тайното оръжие на Русия (Episode 8)
  • 19.50 Историята на Европа (Series 1): Светлина и мрак (Episode 3)
  • 21.45 Смъртносно разузнаване (Series 1): Франк Олсън (Episode 2)
  • 22.45 Гениите на модерния свят (Series 1): Маркс (Episode 1)
  • 23.45 Историята на Европа (Series 1): Люлките на Европа (Episode 1)
  • 00.40 Черни операции от далечното минало (Series 1): Спартанците (Episode 2)
  • 02.20 Първите хора (Series 1): Азия (Episode 3)
  • 03.20 Помпей: В очакване на бедствието (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 04.10 Смъртносно разузнаване (Series 1): Брус Ивинс (Episode 1)
Travel Channel
  • 16.30 Загадки в музея
  • 01.00 Загадки в музея
  • 04.00 Тайните на Студената война: Загадки в музея
Discovery Showcase HD
  • 07.45 Bear Grylls: Born Survivor: Arctic Circle
  • 10.00 Codes and Conspiracies: Alcatraz
  • 11.30 Bear Grylls: Born Survivor: Arctic Circle
  • 14.30 Codes and Conspiracies: Alcatraz
  • 16.45 Bear Grylls: Born Survivor: Arctic Circle
  • 19.00 Codes and Conspiracies: Alcatraz
  • 21.15 Bear Grylls: Born Survivor: Vietnam
  • 02.30 Bear Grylls: Born Survivor: Vietnam
Травъл
  • 05.30 Крайбрежният регион южно от река Яндзъ
  • 07.00 Виж България – Боянската църква, Ренесансов извор
  • 08.00 Война на похабяването – с.2, еп.7
  • 10.00 Зелен свят – Образование и опазване на природата
  • 11.00 Зелени Балкани – Другата алтернатива
  • 12.00 Мездра – Живот от милиони години
  • 12.30 Виж България – Берковица, старинна и съвременна
  • 13.00 Архитектурно – етнографски комплекс Етъра
  • 14.00 10 забележителни крепости в България
  • 15.00 Боженци – приказка в бяло
  • 15.30 Големият потапник в планината Чанбай
  • 16.00 Виж България – Добърско
  • 17.00 Картаген
  • 19.00 Легендите оживяват – Бяла черква, с.3 еп.5
  • 19.30 WWF – Местни видове в Русенски Лом
  • 20.00 Вива история – Знаете ли че… 13 епизод
  • 20.30 Слънчева палитра
  • 21.00 Мирково – Храбрият страж на миналото
  • 22.00 Вятърът, вълните и морето
  • 23.00 Война на похабяването – с.2, еп.3
  • 01.00 WWF – Проект: Опазване и възстановяване на гори и влажни зони
  • 03.00 Несебър – Почувствай вечността