Вторник 11.12

National Geographic
  • 07.00Древните досиета Х – втори сезон, еп. 1
  • 14.00Древните досиета Х – втори сезон, еп. 2
  • 18.55Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 4
  • 20.00Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 2
  • 21.00Пътешествие в Северна Корея с Майкъл Палин, еп. 1
Discovery Science
  • 08.14Лошата вселена: Нападение на извънземни
  • 09.02Грандиозни строежи: Огромна нефтодобивна платформа
  • 11.26Какво може да се обърка?: Подводница от скрап
  • 12.14Лошата вселена: Нападение на извънземни
  • 13.50Грандиозни строежи: Огромна нефтодобивна платформа
  • 16.14Какво може да се обърка?: Подводница от скрап
  • 20.20Лошата вселена: Смърт на звезди
  • 21.10Грандиозни строежи: Система срещу наводнение във Венеция
  • 22.50Какво може да се обърка?: Отмъщението на роботите
  • 00.30Тъмна наука: Заплетено, но истина: Епизод 7
  • 02.10Грандиозни строежи: Система срещу наводнение във Венеция
  • 03.48Какво може да се обърка?: Отмъщението на роботите
  • 04.36Лошата вселена: Смърт на звезди
TV+
  • 05.00„Златна мисия“ – 48 еп., туристически пътеводител
Viasat History
Viasat Nature/History HD
Травъл
  • 05.00Старопланински етюди
  • 07.00Мъдростта на историята, част 1
  • 07.30Импресия – Водопад
  • 08.00Война на похабяването – с.3, еп.3
  • 10.00Зелен свят – Образование и опазване на природата
  • 12.00Димитровград – Осъществената мечта
  • 12.30Виж България – Етрополе, град на занаятите
  • 13.00Белоградчишки скали и Белоградчишка крепост
  • 14.0010 интересни факта за град Варна
  • 14.30WWF – Клек във Витоша
  • 15.00Христо и Жеравна
  • 15.30Историята на Джинуичи
  • 16.00Виж България – Берковица, старинна и съвременна
  • 16.30Виж България – Берковица, старинна и съвременна
  • 17.00Банско – Традиции
  • 18.00Белоградчишки скали и Белоградчишка крепост
  • 18.30Дестинация Рила – Християново
  • 19.00Легендите оживяват – село Ясен
  • 19.30WWF: Чиги – Запази дунавското богатство
  • 20.0010 силни жени в българската история
  • 20.30Обичам те, Чирпане!
  • 21.00Незабравимата България – Грешникът светец, един филм на Искрен Красимиров
  • 22.00Писмо до Жеравна
  • 23.00Война на похабяването – с.2, еп.19
  • 01.00WWF – Есетрите – Запази дунавското богатство
  • 03.00Мъдростта на историята, част 2
  • 03.30Средиземноморският изумруд – Сардиния
Discovery Showcase HD
  • 05.30Raging Planet: Avalanche
  • 07.45Bear Grylls: Born Survivor: Big Sky Country
  • 08.30Raging Planet: Avalanche
  • 11.30Bear Grylls: Born Survivor: Big Sky Country
  • 13.00Raging Planet: Avalanche
  • 16.45Bear Grylls: Born Survivor: Big Sky Country
  • 17.30Raging Planet: Avalanche
  • 20.30Raging Planet: Blizzard
  • 21.15Bear Grylls: Born Survivor: China
  • 01.00Raging Planet: Blizzard
  • 02.30Bear Grylls: Born Survivor: China
Da Vinci
  • 05.00„Сурова наука“
  • 05.30„Сурова наука“
  • 06.00„Сурова наука“
  • 06.30„Сурова наука“
  • 09.00„За ума“
  • 09.25„Изследователи: Направи си сам наука“
  • 11.25„Уголемена наука“
  • 13.15„Уголемена наука“
  • 15.05„Знаеш ли как?“
  • 15.35„Чудата наука“
  • 16.05„Тайната лаборатория на Томас Едисон“
  • 16.35„Изследователи: Направи си сам наука“
  • 17.00„Уголемена наука“
  • 18.50„Изумителни постижения“
  • 19.20„Артзука“
  • 19.45„Чудата наука“
  • 20.10„Изследователи: Направи си сам наука“
  • 20.35„Марви Хамър“21.00„e? Транспорт“
  • 21.30„Знаеш ли как?“
  • 22.00„В търсене на съвършенство“ – 2 ч.
  • 23.00„Машината, който ни създаде“
  • 00.30„Загадките на еволюцията“
  • 01.00„Задача „Нулева емисия“ – фабриката на бъдещето“
  • 01.40„Футурис“
  • 02.00„В търсене на съвършенство“ – 2 ч.
  • 03.00„Машината, който ни създаде“
  • 04.30„Загадките на еволюцията“

Понеделник 10.12

Discovery Showcase HD
  • 07.45 Bear Grylls: Born Survivor: Pacific Island
  • 10.00 Codes and Conspiracies: The UFO Cover-Up
  • 11.30 Bear Grylls: Born Survivor: Pacific Island
  • 14.30 Codes and Conspiracies: The UFO Cover-Up
  • 16.45 Bear Grylls: Born Survivor: Pacific Island
  • 19.00 Codes and Conspiracies: The UFO Cover-Up
  • 20.30 Raging Planet: Avalanche
  • 21.15 Bear Grylls: Born Survivor: Big Sky Country
  • 01.00 Raging Planet: Avalanche
  • 02.30 Bear Grylls: Born Survivor: Big Sky Country
Discovery Science
  • 06.12 Лошата вселена: Астероиден апокалипсис
  • 07.26 Невероятни инженерни грешки: решения: Епизод 4
  • 08.14 Лошата вселена: Астероиден апокалипсис
  • 10.38 Невероятни инженерни грешки: решения: Епизод 4
  • 12.14 Лошата вселена: Астероиден апокалипсис
  • 20.20 Лошата вселена: Нападение на извънземни
  • 00.30 Тъмна наука: Заплетено, но истина: Епизод 6
  • 04.36 Лошата вселена: Нападение на извънземни
National Geographic
Discovery Channel
  • 13.00 Двойно оцеляване: Брегът на комарите
  • 02.00 Какво може да е това?: Загадъчната гора
TV+
  • 05.30 „Нашенското: Топене на пръстени в Етрополе“ – документална поредица
  • 18.00 „Цар Борил – владетел от Второто българско царство“ – документален филм
  • 01.00 „Златна мисия“ – 48 еп., туристически пътеводител
  • 01.30 „Цар Борил – владетел от Второто българско царство“ – документален филм
  • 03.00 „Божи дар“ – 1 и 2 част, документален филм
Хоби
  • 02.30 България – вчера, днес и утре
  • 08.30 България – вчера, днес и утре
  • 14.30 България – вчера, днес и утре
  • 20.30 България – вчера, днес и утре
Viasat History
  • 05.15 Опасна Земя, сезон 1, еп. 1
Viasat Nature/History HD
  • 05.35 Времето, което промени света (Series 1): Потъването на „Титаник“ (Episode 4)
  • 06.00 Страхотни изобретения (Series 2): 220 (Episode 20)
  • 06.25 Страхотни изобретения (Series 2): 221 (Episode 21)
  • 19.00 Дните, които написаха историята (Series 1): 1492 г: Нов свят (Episode 1)
  • 19.30 Дните, които написаха историята (Series 1): 3 април, 33 г.: Разпването на Христос (Episode 2)
  • 20.00 Прокълнати династии (Series 1): Проклятието на лудия монах (Episode 3)
  • 20.20 Прокълнати династии (Series 1): Проклятието на дракона (Episode 4)
  • 20.45 Американската мечта на Боби Кенеди
  • 21.45 Смъртносно разузнаване (Series 1): Дон Уайли – Хайнц Круг (Episode 3)
  • 22.45 Гениите на модерния свят (Series 1): Ницше (Episode 2)
  • 23.45 Историята на Европа (Series 1): Война и мир (Episode 6)
  • 00.30 Черни операции от далечното минало (Series 1): Хавайските воини Коа (Episode 8)
  • 01.20 История на оръжията (Series 1): Силата на разрушението (Episode 6)
  • 02.10 Първите хора (Series 1): Австралия (Episode 4)
  • 03.10 Помпей: В очакване на бедствието (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 04.00 Смъртносно разузнаване (Series 1): Франк Олсън (Episode 2)
Травъл
  • 05.30 Историята на Джинуичи
  • 07.00 Виж България – Берковица
  • 07.30 Вода
  • 08.00 Война на похабяването – с.3, еп.2
  • 10.00 WWF – Клек във Витоша
  • 12.00 Свети Влас – Рай между морето и планината
  • 12.30 Виж България – Благоевград, градът, в който има всичко
  • 13.00 Архитектурно – исторически резерват Копривщица
  • 14.00 Вива история – Андрей Ляпчев
  • 14.30 WWF – Отглеждане на млади гори в Странджа
  • 15.00 Старите занаяти на Етъра
  • 15.30 „Новият Китай“ в първите си 60 години
  • 16.00 Виж България – Козичино
  • 16.30 Виж България – Берковица, старинна и съвременна
  • 17.00 Медея пие рицина в манастир
  • 18.00 Белоградчишки скали и Белоградчишка крепост
  • 18.30 Дестинация Рила – Бобошево
  • 19.00 Легендите оживяват – Руенски манастир, еп. 3
  • 19.30 WWF – Водна детелина във Витоша
  • 20.00 10 успеха на българската авиация
  • 21.00 Искам да съм там – Витоша, Зимна приказка
  • 22.00 Огън в Родопите
  • 23.00 Война на похабяването – с.2, еп.8
  • 02.00 Предания, свързани с минералните извори в гр.Сапарева баня
  • 03.00 Костинброд – Гостоприемен и незабравим
  • 03.30 Дълг, чест и храброст
Da Vinci
  • 05.00 „Сурова наука“
  • 05.30 „Сурова наука“
  • 06.00 „Сурова наука“
  • 06.30 „Сурова наука“
  • 09.00 „За ума“
  • 09.25 „Изследователи: Направи си сам наука“
  • 11.25 „Уголемена наука“
  • 14.15 „Изследователи: Природата знае най-добре“
  • 15.05 „Знаеш ли как?“
  • 15.30 „Чудата наука“
  • 16.05 „Тайната лаборатория на Томас Едисон“
  • 16.35 „Изследователи: Направи си сам наука“
  • 17.00 „Уголемена наука“
  • 18.50 „Изумителни постижения“
  • 19.45 „Чудата наука“
  • 20.10 „Изследователи: Направи си сам наука“
  • 22.00 „Новият робот на Родни“
  • 22.55 „Тайните правила на модерния живот – алгоритми“
  • 00.30 „Загадките на еволюцията“
  • 01.00 „Границите на светлината“
  • 02.00 „Новият робот на Родни“
  • 03.00 „Тайните правила на модерния живот – алгоритми“
  • 04.30 „Загадките на еволюцията“

 

Неделя 09.12

Избор на екипа:
  • 07.00 – Viasat History – Забранена история, сезон 4, еп. 1
  • 09.00 – History – Извънземни от древността: Дойдоха от небето
  • 10.00  – TV+ – „Новото познание: Земята – златната мина на извънземните“ – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 11.25 – Viasat History – Конспирация, сезон 1, еп. 11
  • 12.15 – Viasat History – Конспирация, сезон 1, еп. 10
  • 13.45 – History – Извънземни от древността: Дойдоха от небето
  • 16.35 – Viasat History – Забранена история, сезон 4, еп. 1
  • 17.25 – Viasat History – Забранена история, сезон 4, еп. 2
  • 18.15 – Скат – „Дневниците на уфолога“ /на живо/
  • 19.00 – National Geographic – Космос, еп. 13
  • 20.00 – National Geographic – Космос, еп. 3
  • 21.00 – National Geographic – Марс, еп. 4
  • 22.00 – National Geographic – Марс, еп. 5
  • 22.45 – Discovery Showcase HD – Uncovering Aliens: Alien Harvesting
  • 23.00 – National Geographic – Тайните на космическите совалки, еп. 1
  • 00.00 – National Geographic – Марс, еп. 5
  • 01.00 – National Geographic – Тайните на космическите совалки, еп. 1
  • 01.50  – Viasat History – Забранена история, сезон 3, еп. 1
  • 02.00 – National Geographic – Космос, еп. 13
  • 03.00 – Discovery Science – Пътешествия в Kосмоса: В непознатото – вечерта
  • 03.48 – Discovery Science – Пътешествия в Kосмоса: До луната и отвъд
  • 04.36 – Discovery Science – Пътешествия в Kосмоса: Готов за работа
History
Скат
Discovery Showcase HD
  • 05.30 Bear Grylls: Born Survivor: Alaska
  • 06.15 Bear Grylls: Born Survivor: The Inside Story
  • 10.45 FutureCar: The Fuel
  • 12.15 Raging Planet: Flood
  • 13.00 Raging Planet: Volcano
  • 13.45 Raging Planet: Lightning
  • 22.00 Codes and Conspiracies: The UFO Cover-Up
  • 22.45 Uncovering Aliens: Alien Harvesting
National Geographic
  • 11.00 2000-те: десетилетието, през което видяхме всичко, еп. 1
  • 12.00 2000-те: десетилетието, през което видяхме всичко, еп. 2
  • 13.05 Десетилетията: Ремикс, еп. 7
  • 13.30 Десетилетията: Ремикс, еп. 8
  • 14.00 Пътешествие в Северна Корея с Майкъл Палин, еп. 1
  • 15.00 Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 3
  • 19.00 Космос, еп. 13
  • 20.00 Космос, еп. 3
  • 21.00 Марс, еп. 4
  • 22.00 Марс, еп. 5
  • 23.00 Тайните на космическите совалки, еп. 1
  • 00.00 Марс, еп. 5
  • 01.00 Тайните на космическите совалки, еп. 1
  • 02.00 Космос, еп. 13
Discovery Science
  • 03.00 Пътешествия в Kосмоса: В непознатото – вечерта
  • 03.48 Пътешествия в Kосмоса: До луната и отвъд
  • 04.36 Пътешествия в Kосмоса: Готов за работа
TV+
  • 05.00 „Думи от дома“ – I част, документална поредица
Viasat History
  • 07.00 Забранена история, сезон 4, еп. 1
  • 07.45 Свирепа Земя, сезон 1, еп. 1
  • 08.35 Времето, което промени света, сезон 1, еп. 4
  • 09.05 Времето, което промени света, сезон 1, еп. 2
  • 09.35 Вулканични одисеи, сезон 2, еп. 5
  • 10.25 Моят живот в хитлеристка Германия, сезон 1, еп. 1
  • 11.25 Конспирация, сезон 1, еп. 11
  • 12.15 Конспирация, сезон 1, еп. 10
  • 13.05 Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 2
  • 15.35 Парижки мистерии, сезон 1, еп. 1
  • 16.05 Парижки мистерии, сезон 1, еп. 2
  • 16.35 Забранена история, сезон 4, еп. 1
  • 17.25 Забранена история, сезон 4, еп. 2
  • 18.15 Мистериите на нацистките убийства, сезон 1, еп. 4
  • 19.05 Времето, което промени света, сезон 1, еп. 4
  • 19.31 Времето, което промени света, сезон 1, еп. 7
  • 20.00 Подемът на цивилизацията, сезон 2, еп. 2
  • 21.00 Първите хора, сезон 1, еп. 4
  • 01.00 Белези от Нанкин,
  • 01.50 Забранена история, сезон 3, еп. 1
Travel Channel
  • 05.00 Карибски пиратски съкровища
  • 05.30 Карибски пиратски съкровища
  • 06.00 Ловци на духове по света
  • 20.00 Карибски пиратски съкровища
  • 20.30 Карибски пиратски съкровища
  • 03.00 Изумителни чудовища: Загадки в музея
Травъл
  • 06.00 Вода
  • 07.00 Виж България – Враца, земята на великаните
  • 07.30 Вода
  • 08.00 Виж България – Боянската църква, Ренесансов извор
  • 09.00 5 интересни факта за Велико Търново
  • 12.00 Елена
  • 14.00 Вива история – Възходът на Самуил
  • 14.30 Зелен свят – Презастрояването
  • 15.30 Песента на Монголия
  • 16.00 Мирково – Сърце от огън
  • 16.30 Тракийско наследство
  • 17.30 Чепеларе – Смисълът на живота
  • 19.00 Бавария – традициите създават бъдещето
  • 19.30 Бавария – Да намериш партньори и приятели
  • 20.00 10 цитата на полковник Борис Дрангов
  • 21.00 Археологически – средновековен комплекс Перперикон
  • 22.00 Архитектурно – парков комплекс Двореца Балчик
  • 22.30 Дестинация Рила – Дупница
  • 23.00 Легендите оживяват – Дяволското гърло, еп.5
  • 23.30 На възрастта на императорският дворец
  • 00.00 10-те най-малки града в България
  • 01.00 Легендите оживяват – Бачковски манастир с.2 еп.10
  • 01.30 Виж България – Земенски манастир Св. Йоан Богослов

Събота 08.12

DISCOVERY SCIENCE

15:26 Пътешествия в Kосмоса: В непознатото
16:14 Пътешествия в Kосмоса: До луната и отвъд
17:02 Пътешествия в Kосмоса: Готов за работа
17:50 Пътешествия в Kосмоса: Оцеляване в празнотата
18:40 Лошата вселена: Астероиден апокалипсис
19:30 Иноваторите: Мрак и светлина

National Geographic

09:00 Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 1
10:00 Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 2
11:00 Кюриосити: Животът на един марсоход, еп. 1
12:00 Марс, еп. 4
13:00 Марс: SpaceX отблизо, еп. 1
14:00 Екзомарс: В търсене на живот, еп. 1
15:00 Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 1
19:00 Евакуация Земя, еп. 1
20:00 Евакуация Земя, еп. 2
21:00 Свидетел на бедствие, еп. 1
21:55 Преди потопа, еп. 1
00:00 Свидетел на бедствие, еп. 1
01:00 Преди потопа, еп. 1

Travel Channel HD

06:00 Загадки в музея
23:00 Изумителни чудовища: Загадки в музея
00:00 Карибски пиратски съкровища
00:30 Карибски пиратски съкровища
01:00 Ловци на духове по света
04:00 Изумителни чудовища: Загадки в музея

TVPlus
05:00 „Златна мисия“ – 50 еп., туристически пътеводител
06:30 „Да нарисуваш вярата: Иконописецът“ – IV част, документален филм
09:00 „България вчера, днес и утре“ – документална поредица
09:30 „Убийството на Джон Кенеди“ – документален филм
10:00 „Новото познание: Третата световна война“ – I част, ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
22:30 „Новото познание: Земята – златната мина на извънземните“ – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
23:00 „Историята с… Божидар Димитров“ – предаване за история (повторение от 07.04.2018г.)
01:00 „Осама Бин Ладен: Войната срещу тероризма“ – документален филм
03:00 „Спасителни разкопки край село Воден“ – документален филм
Viasat History
05:45 История на оръжията, сезон 1, еп. 2
10:40 Останки от войните, сезон 3, еп. 2
11:30 Мистериите на нацистките убийства, сезон 1, еп. 1
12:20 Мистериите на нацистките убийства, сезон 1, еп. 2
13:10 Мистериите на нацистките убийства, сезон 1, еп. 3
14:00 Мистериите на нацистките убийства, сезон 1, еп. 4
15:45 Бойни кораби, сезон 1, еп. 5
18:25 Мистериите на нацистките убийства, сезон 1, еп. 3
19:15 Вулканични одисеи, сезон 2, еп. 4
20:10 Първите хора, сезон 1, еп. 3
01:50 Забранена история, сезон 2, еп. 6
Viasat Nature/History HD
05:40 Страхотни изобретения (Series 1): Подводници (Episode 15)
Discovery Showcase HD
07:00 Bear Grylls: Born Survivor: Vietnam
07:45 Bear Grylls: Born Survivor: Texas
08:30 Bear Grylls: Born Survivor: Alaska
09:15 Bear Grylls: Born Survivor: The Inside Story
10:00 Bear Grylls: Born Survivor: Pacific Island
04:00 Bear Grylls: Born Survivor: Vietnam
04:45 Bear Grylls: Born Survivor: Texas

Петък 07.12

Скат
Discovery Showcase HD
  • 05.30Raging Planet: Volcano
  • 07.45Bear Grylls: Born Survivor: The Inside Story
  • 08.30Raging Planet: Volcano
  • 10.00Uncovering Aliens: Alien Harvesting
  • 11.30Bear Grylls: Born Survivor: The Inside Story
  • 13.00Raging Planet: Volcano
  • 14.30Uncovering Aliens: Alien Harvesting
  • 16.45Bear Grylls: Born Survivor: The Inside Story
  • 17.30Raging Planet: Volcano
  • 19.00Uncovering Aliens: Alien Harvesting
  • 20.30Raging Planet: Lightning
  • 21.15Bear Grylls: Born Survivor: Pacific Island
  • 22.00Codes and Conspiracies: The UFO Cover-Up
  • 01.00Raging Planet: Lightning
  • 02.30Bear Grylls: Born Survivor: Pacific Island
  • 04.00Codes and Conspiracies: The UFO Cover-Up
Discovery Science
Discovery Channel
  • 13.00Двойно оцеляване: Епизод 2
  • 21.00Островът на змиите и скритото съкровище: Вход към тайната
  • 02.00Какво може да е това?: Зверове от изгубената джунгла
  • 03.00Островът на змиите и скритото съкровище: Вход към тайната
National Geographic
  • 14.00Потайностите на Флоренция, еп.
TV+
  • 05.00„Златна мисия“ – 49 еп., туристически пътеводител
Хоби
  • 00.30България – вчера, днес и утре
  • 06.30България – вчера, днес и утре
  • 12.30България – вчера, днес и утре
  • 18.30България – вчера, днес и утре
Travel Channel
Травъл
  • 05.00Приказка за Балчик
  • 05.30На възрастта на императорският дворец
  • 07.00Искам да съм там – Витоша, Зимна приказка
  • 07.30Парад на ветрилата
  • 08.00Война на похабяването – с.3, еп.1
  • 10.00WWF – Крайречни гори в Персина
  • 12.30Виж България – Боянската църква, Ренесансов извор
  • 14.005 факта за битката при Онгъл
  • 14.30Зелен свят – Резерват – Ореляк
  • 15.00Белите земи
  • 16.00Виж България – Добърско
  • 16.30Виж България – Евксиноград, приказният морски град
  • 17.00Сахара – Подземните води, част 2
  • 17.30Сахара – Забранената цивилизация, част 1
  • 18.00Археологически – средновековен комплекс Перперикон
  • 18.30Община Смолян – Вълшебства из планините
  • 19.00Легендите оживяват – Етрополе, с.3 еп.8
  • 19.30WWF – Клек във Витоша
  • 20.0010 интересни новогодишни традиции
  • 20.30Знаете ли, че…?
  • 21.00Приказка за нашия дом
  • 21.30Да бдим над терасите
  • 22.00Боженци през пролетта
  • 23.00Война на похабяването – с.2, еп.7
  • 00.30Професия турист – Македония, част 1
  • 01.00Зелен свят – Любов за 1 лев
  • 02.00Предание за река Горица и Овчаренския водопад, с.Овчарци
  • 03.00Димитровград – Осъществената мечта
  • 04.30 – Македония
Viasat History
  • 05.30Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 3
  • 06.15Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 1
  • 07.10Загадки в музея, сезон 8, еп. 8
  • 07.55Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 5
  • 08.50Забранена история, сезон 5, еп. 1
  • 09.40По следите на трансилванското злато,
  • 11.40Рим: Първата световна суперсила, сезон 1, еп. 3
  • 13.25Конспирация, сезон 1, еп. 2
  • 14.15Мощта на вулканите, сезон 1, еп. 1
  • 15.10Останки от войните, сезон 1, еп. 3
  • 16.30По следите на трансилванското злато,
  • 17.30100 дни до победата, сезон 1, еп. 2
  • 18.35В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 7
  • 20.20Рим: Първата световна суперсила, сезон 1, еп. 3
  • 22.05Черни операции от далечното минало, сезон 1, еп. 1
  • 01.30Забранена история, сезон 4, еп. 5
Viasat Nature/History HD
  • 19.00Времето, което промени света (Series 1): Бедствието „Чалънджър“ (Episode 6)
  • 19.25Времето, което промени света (Series 1): Чезнещо слънце (Episode 7)
  • 20.45Първите хора (Series 1): Австралия (Episode 4)
  • 21.45Помпей: В очакване на бедствието (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 22.35Смъртносно разузнаване (Series 1): Франк Олсън (Episode 2)
  • 23.35Историята на Европа (Series 1): Ерата на революциите (Episode 5)
  • 00.30Черни операции от далечното минало (Series 1): Ацтекски воини-орли (Episode 7)
  • 02.10Кодът на Гауди
  • 03.05Рим: империя без предел (Series 1): Империум (Episode 3)

Четвъртък 06.12

Discovery Showcase HD
  • 11.30Bear Grylls: Born Survivor: Alaska
  • 13.00Raging Planet: Flood
  • 16.45Bear Grylls: Born Survivor: Alaska
  • 17.30Raging Planet: Flood
  • 20.30Raging Planet: Volcano
  • 21.15Bear Grylls: Born Survivor: The Inside Story
  • 22.00Uncovering Aliens: Alien Harvesting
  • 02.30Bear Grylls: Born Survivor: The Inside Story
  • 04.00Uncovering Aliens: Alien Harvesting
Discovery Science
Discovery Channel
  • 13.00Двойно оцеляване: Сняг до замайване
  • 21.00Историята под лупа: Проклятието на съкровището от джунглата
  • 22.00Потъващи градове: Венеция, Италия
  • 23.00Изоставени конструкции: Епизод 10
  • 02.00Какво може да е това?: Зверове от изгубената джунгла
  • 03.00Историята под лупа: Проклятието на съкровището от джунглата
  • 04.00Потъващи градове: Венеция, Италия
National Geographic
TV+
  • 05.00„Златна мисия“ – 5 еп., туристически пътеводител
Viasat History
Viasat Nature/History HD
Травъл
  • 05.00По следите на старата българска къща, част 3
  • 07.00Чепеларе – Смисълът на живота
  • 07.30Импресия – Габър
  • 08.00Война на похабяването – с.2, еп.10
  • 10.00Зелен свят – Образование и опазване на природата
  • 11.00Спомен за моите деца
  • 12.00Несебър – Почувствай вечността
  • 12.30Виж България – Добрич, в сърцето на всеки българин
  • 13.00Архитектурно – исторически резерват Копривщица
  • 14.0010 интересни факта от българската история, част 2
  • 14.30WWF – Непознатите гори
  • 15.00Баба Лидка и манастирът
  • 15.30Рай на края на земята
  • 16.00Виж България – Евксиноград, приказният морски град
  • 16.30Виж България – Мелник, най-малкият град
  • 17.00Сахара – По – малките Богове, част 2
  • 17.30Сахара – Подземните води, част 1
  • 18.00Архитектурно – парков комплекс Двореца Балчик
  • 18.30Бъди там – България в музика и картини
  • 19.00Легендите оживяват – Легендата за хубавата Бона, с.3 еп.7
  • 19.30WWF – Есетрите – Запази дунавското богатство
  • 20.00Вива история – Цар Борис III
  • 21.00Незабравимата България – Грешникът светец, един филм на Искрен Красимиров
  • 22.00Водопадите в България – Стара планина, част 2
  • 23.00Война на похабяването – с.2, еп.6
  • 01.00WWF – Клек във Витоша
  • 02.00Предание за църквата „Успение Богородично“ в село Сапарево

Сряда 05.12

Discovery Science

  • 08.14Пътешествия в Kосмоса: До луната и отвъд
  • 12.14Пътешествия в Kосмоса: До луната и отвъд
  • 20.20Пътешествия в Kосмоса: Готов за работа
  • 21.10Грандиозни строежи: Гигантски мост
  • 00.30Тъмна наука: Заплетено, но истина: Епизод 3
  • 02.10Грандиозни строежи: Гигантски мост
  • 04.36Пътешествия в Kосмоса: Готов за работа
Discovery Channel
  • 13.00Двойно оцеляване: Точка на насищане
  • 02.00Какво може да е това?: Открит е фонтанът на младостта?
National Geographic
Viasat History
  • 05.50Първите хора, сезон 1, еп. 3
  • 07.25Загадки в музея, сезон 8, еп. 6
  • 08.10Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 3
  • 09.05Забранена история, сезон 4, еп. 5
  • 10.50По следите на трансилванското злато,
  • 11.45Рим: Първата световна суперсила, сезон 1, еп. 1
  • 13.30Конспирация, сезон 1, еп. 12
  • 14.20Вулканични одисеи, сезон 2, еп. 4
  • 15.10Останки от войните, сезон 1, еп. 1
  • 17.25По следите на трансилванското злато,
  • 18.20В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 5
  • 19.10Денят, когато…, сезон 1, еп. 3
  • 20.10Рим: Първата световна суперсила, сезон 1, еп. 1
  • 21.00Конспирация, сезон 1, еп. 12
  • 21.50Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 5
  • 22.40Кенеди: Историята в развитие,
  • 01.15Забранена история, сезон 4, еп. 3
  • 04.45Конспирация, сезон 1, еп. 12
Travel Channel
  • 06.00Загадки в музея
  • 16.30Загадки в музея
  • 22.00Загадки в музея
  • 23.00Карибски пиратски съкровища
  • 23.30Карибски пиратски съкровища
  • 01.00Загадки в музея
  • 03.00Загадки в музея
  • 04.00Карибски пиратски съкровища
  • 04.30Карибски пиратски съкровища
TV+
  • 05.00„Златна мисия“ – 44 еп., туристически пътеводител
Травъл
  • 05.00По следите старата българска къща, част 2
  • 08.00Война на похабяването – с.2, еп.19
  • 11.00Пътеки между слънцето и тъмнината
  • 12.30Виж България – Мистичният храм в Добърско
  • 13.00Архитектурно – парков комплекс Двореца Балчик
  • 14.30WWF – Водна детелина във Витоша
  • 15.00Пътуване през пролетта
  • 15.30Магията на Китай – Чаят
  • 16.30Виж България – Благоевград, градът, в който има всичко
  • 17.00Пътуване с Туарегите, част 2
  • 17.30Сахара – По – малките Богове, част 1
  • 18.00Биосферен резерват Сребърна
  • 19.00Легендите оживяват – Ловеч, с.3 еп.6
  • 19.30Зелен свят – Лалугери и орли
  • 20.00Вива история – Стефан Стамболов
  • 20.30Самоков – бялата порта на Рила
  • 21.30Магията на Китай – Черните елфи
  • 22.00Есен в Боженци
  • 23.00Война на похабяването – с.2, еп.5
  • 01.00WWF – Клек във Витоша
  • 02.00Легенда за Пазар дере
Discovery Showcase HD
  • 07.45Bear Grylls: Born Survivor: Texas
  • 11.30Bear Grylls: Born Survivor: Texas
  • 16.45Bear Grylls: Born Survivor: Texas
  • 20.30Raging Planet: Flood
  • 21.15Bear Grylls: Born Survivor: Alaska
  • 01.00Raging Planet: Flood
  • 02.30Bear Grylls: Born Survivor: Alaska

Вторник 04.12

History
  • 22.00 Премиера Извънземни от древността: Дойдоха от небето
Discovery Science
  • 07.26Иноваторите: Мрак и светлина
  • 08.14Пътешествия в Kосмоса: В непознатото
  • 09.02Грандиозни строежи: Най-големият товарен кораб в света
  • 10.38Иноваторите: Мрак и светлина
  • 12.14Пътешествия в Kосмоса: В непознатото
  • 13.50Грандиозни строежи: Най-големият товарен кораб в света
  • 15.26Иноваторите: Мрак и светлина
  • 20.20Пътешествия в Kосмоса: До луната и отвъд
  • 00.30Тъмна наука: Заплетено, но истина: Епизод 2
  • 04.36Пътешествия в Kосмоса: До луната и отвъд
National Geographic
TV+
  • 05.00 „Златна мисия“ – 47 еп., туристически пътеводител
Viasat History
  • 05.00 Моят живот в хитлеристка Германия, сезон 1, еп. 1
  • 06.00 100 дни до победата, сезон 1, еп. 1
  • 07.00 Загадки в музея, сезон 8, еп. 5
  • 07.45 Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 2
  • 08.35 Забранена история, сезон 4, еп. 4
  • 09.25 Мистериите на нацистките убийства, сезон 1, еп. 4
  • 10.15 Моят живот в хитлеристка Германия, сезон 1, еп. 1
  • 13.15 Конспирация, сезон 1, еп. 11
  • 14.05 Вулканични одисеи, сезон 2, еп. 3
  • 14.55 Останки от войните, сезон 3, еп. 2
  • 16.15 Мистериите на нацистките убийства, сезон 1, еп. 4
  • 17.05 Моят живот в хитлеристка Германия, сезон 1, еп. 1
  • 18.05 В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 4
  • 18.55 Денят, когато…, сезон 1, еп. 2
  • 21.55 По следите на трансилванското злато,
  • 22.55 Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 4
  • 01.30 Забранена история, сезон 4, еп. 2
  • 02.20 Загадки в музея, сезон 5, еп. 6
  • 04.10 Загадки в музея, сезон 8, еп. 9
  • 04.55 Помпей: В очакване на бедствието, сезон 1, еп. 3
Viasat Nature/History HD
  • 05.00 Средновековните мъртъвци (Series 3): 301 (Episode 1)
  • 05.45 Страхотни изобретения (Series 1): Гайди (Episode 11)
  • 06.10 Загадки в музея (Series 4): Електрическата писалка на Едисън, изчезналата шхуна „Карол Диъринг“, Човекът гущер (Episode 1)
  • 18.00 Динозаври в пустошта
  • 19.00 Времето, което промени света (Series 1): Мега сушата на маите (Episode 9)
  • 19.22 Времето, което промени света (Series 1): Катастрофата на „Хинденбург“ (Episode 1)
  • 19.45 Историята на Европа (Series 1): Европеизирането на света (Episode 4)
  • 20.40 Залавянето на Клаус Барби
  • 21.38 Първата световна война в числа (Series 1): Краят на играта (Episode 6)
  • 22.25 Мистериите на нацистките убийства (Series 1): Сериен убиец в Берлин (Episode 3)
  • 23.30 Историята на Европа (Series 1): Между рая и ада (Episode 2)
  • 00.25 Черни операции от далечното минало (Series 1): Призрачни войски (Episode 4)
  • 01.15 История на оръжията (Series 1): Атака от небесата (Episode 2)
Травъл
  • 05.00 По следите на старата българска къща, част 1,
  • 05.30 Песента на Монголия
  • 06.30 Самоков – бялата порта на Рила
  • 07.30 Импресия – Вода в Рила
  • 08.00 Война на похабяването – с.2, еп.8
  • 10.00 Зелен свят – Другата алтернатива
  • 12.30 Виж България – Берковица
  • 13.00 Казанлъшка гробница
  • 14.00 5 факта за превземането на парахода „Радецки“
  • 14.30 Червеногушата гъска
  • 15.00 Боженци – приказка в бяло
  • 15.30 Древните китайски съкровища
  • 17.00 Банско – Природа
  • 17.30 Пътуване с Туарегите, част 1
  • 18.00 Архитектурно – парков комплекс Двореца Балчик
  • 19.00 Легендите оживяват – Бяла черква, с.3 еп.5
  • 19.30 Зелен свят – Любов за 1 лев
  • 20.00 5 факта за управлението на цар Самуил
  • 20.30 Иван, талантът и децата
  • 21.00 Разлог – Триединството на планините
  • 21.30 Древните постройки в Хонджоу
  • 23.00 Война на похабяването – с.2, еп.4
Discovery Showcase HD
  • 05.30 FutureCar: The Fuel
  • 07.45 Bear Grylls: Born Survivor: Vietnam
  • 08.30 FutureCar: The Fuel
  • 11.30 Bear Grylls: Born Survivor: Vietnam
  • 13.00 FutureCar: The Fuel
  • 16.45 Bear Grylls: Born Survivor: Vietnam
  • 17.30 FutureCar: The Fuel
  • 21.15 Bear Grylls: Born Survivor: Texas
  • 02.30 Bear Grylls: Born Survivor: Texas

 

Понеделник 03.12

National Geographic
Discovery Science
  • 06.12 Строителни постижения: Напоителни системи, Австралия
  • 07.26 Невероятни инженерни грешки: решения: Епизод 3
  • 08.14 Строителни постижения: Напоителни системи, Австралия
  • 10.38 Невероятни инженерни грешки: решения: Епизод 3
  • 12.14 Строителни постижения: Напоителни системи, Австралия
  • 15.26 Невероятни инженерни грешки: решения: Епизод 3
  • 19.30 Иноваторите: Мрак и светлина
  • 20.20 Пътешествия в Kосмоса: В непознатото
  • 21.10 Грандиозни строежи: Най-големият товарен кораб в света
  • 22.00 Иноваторите: Мрак и светлина
  • 00.30 Тъмна наука: Заплетено, но истина: Епизод 1
  • 02.10 Грандиозни строежи: Най-големият товарен кораб в света
  • 03.00 Иноваторите: Мрак и светлина
  • 04.36 Пътешествия в Kосмоса: В непознатото
Viasat History
  • 05.20 Свирепа Земя, сезон 1, еп. 1
  • 06.10 Свирепа Земя, сезон 1, еп. 2
  • 07.00 Загадки в музея, сезон 8, еп. 4
  • 07.45 Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 1
  • 08.40 Забранена история, сезон 4, еп. 3
  • 09.25 Първите хора, сезон 1, еп. 3
  • 10.20 Помпей: В очакване на бедствието, сезон 1, еп. 3
  • 13.10 Конспирация, сезон 1, еп. 10
  • 14.00 Вулканични одисеи, сезон 2, еп. 2
  • 14.50 Останки от войните, сезон 3, еп. 1
  • 16.10 Първите хора, сезон 1, еп. 3
  • 17.15 Помпей: В очакване на бедствието, сезон 1, еп. 3
  • 18.10 В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 3
  • 18.55 Денят, когато…, сезон 1, еп. 1
  • 21.00 Моят живот в хитлеристка Германия, сезон 1, еп. 1
  • 22.00 Мистериите на нацистките убийства, сезон 1, еп. 4
  • 01.40 Забранена история, сезон 4, еп. 1
Viasat Nature/History HD
  • 05.05 Забранена история (Series 5): Тайните общества: Господство над света (Episode 6)
  • 19.00 Времето, което промени света (Series 1): Чезнещо слънце (Episode 7)
  • 19.25 Времето, което промени света (Series 1): Тайното оръжие на Русия (Episode 8)
  • 19.50 Историята на Европа (Series 1): Светлина и мрак (Episode 3)
  • 21.45 Смъртносно разузнаване (Series 1): Франк Олсън (Episode 2)
  • 22.45 Гениите на модерния свят (Series 1): Маркс (Episode 1)
  • 23.45 Историята на Европа (Series 1): Люлките на Европа (Episode 1)
  • 00.40 Черни операции от далечното минало (Series 1): Спартанците (Episode 2)
  • 02.20 Първите хора (Series 1): Азия (Episode 3)
  • 03.20 Помпей: В очакване на бедствието (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 04.10 Смъртносно разузнаване (Series 1): Брус Ивинс (Episode 1)
Travel Channel
  • 16.30 Загадки в музея
  • 01.00 Загадки в музея
  • 04.00 Тайните на Студената война: Загадки в музея
Discovery Showcase HD
  • 07.45 Bear Grylls: Born Survivor: Arctic Circle
  • 10.00 Codes and Conspiracies: Alcatraz
  • 11.30 Bear Grylls: Born Survivor: Arctic Circle
  • 14.30 Codes and Conspiracies: Alcatraz
  • 16.45 Bear Grylls: Born Survivor: Arctic Circle
  • 19.00 Codes and Conspiracies: Alcatraz
  • 21.15 Bear Grylls: Born Survivor: Vietnam
  • 02.30 Bear Grylls: Born Survivor: Vietnam
Травъл
  • 05.30 Крайбрежният регион южно от река Яндзъ
  • 07.00 Виж България – Боянската църква, Ренесансов извор
  • 08.00 Война на похабяването – с.2, еп.7
  • 10.00 Зелен свят – Образование и опазване на природата
  • 11.00 Зелени Балкани – Другата алтернатива
  • 12.00 Мездра – Живот от милиони години
  • 12.30 Виж България – Берковица, старинна и съвременна
  • 13.00 Архитектурно – етнографски комплекс Етъра
  • 14.00 10 забележителни крепости в България
  • 15.00 Боженци – приказка в бяло
  • 15.30 Големият потапник в планината Чанбай
  • 16.00 Виж България – Добърско
  • 17.00 Картаген
  • 19.00 Легендите оживяват – Бяла черква, с.3 еп.5
  • 19.30 WWF – Местни видове в Русенски Лом
  • 20.00 Вива история – Знаете ли че… 13 епизод
  • 20.30 Слънчева палитра
  • 21.00 Мирково – Храбрият страж на миналото
  • 22.00 Вятърът, вълните и морето
  • 23.00 Война на похабяването – с.2, еп.3
  • 01.00 WWF – Проект: Опазване и възстановяване на гори и влажни зони
  • 03.00 Несебър – Почувствай вечността

 

Неделя

Скат
Discovery Showcase HD
  • 05.30Bear Grylls: Born Survivor: Alabama
  • 06.15Bear Grylls: Born Survivor: Arctic Circle
  • 22.00Codes and Conspiracies: Alcatraz
  • 22.45Uncovering Aliens: Abductions & Bright Lights
Discovery Channel
  • 02.00 Съкровището на Купър: Забогатяване – вечерта
National Geographic
TV+
History
Viasat History
  • 07.05 Времето, което промени света, сезон 1, еп. 1
  • 07.35 Мощта на вулканите, сезон 1, еп. 2
  • 08.35 Времето, което промени света, сезон 1, еп. 3
  • 09.00 Времето, което промени света, сезон 1, еп. 1
  • 09.25 Вулканични одисеи, сезон 2, еп. 4
  • 10.20 Китай от времето на Мао,
  • 11.20 Конспирация, сезон 1, еп. 10
  • 12.10 Конспирация, сезон 1, еп. 9
  • 13.05 Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 1
  • 15.35 Парижки мистерии, сезон 1, еп. 5
  • 16.05 Парижки мистерии, сезон 1, еп. 6
  • 16.35 Забранена история, сезон 3, еп. 5
  • 17.25 Забранена история, сезон 3, еп. 6
  • 18.15 Мистериите на нацистките убийства, сезон 1, еп. 2
  • 19.05 Времето, което промени света, сезон 1, еп. 3
  • 19.30 Времето, което промени света, сезон 1, еп. 6
  • 20.00 Подемът на цивилизацията, сезон 2, еп. 1
  • 21.00 Първите хора, сезон 1, еп. 3
  • 01.00 Войната, която промени света, сезон 1, еп. 2
  • 01.55 Забранена история, сезон 2, еп. 5
Viasat Nature/History HD
  • 05.10 Забранена история (Series 5): Търсене на съкровището на нацистите (Episode 4)
  • 18.00 Могъщите реки (Series 1): Дунав (Episode 2)
  • 19.00 Първите хора (Series 1): Азия (Episode 3)
  • 20.00 Помпей: В очакване на бедствието (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 20.50 Инките: Господари на небесата (Series 1): Сблъсък на империи (Episode 2)
  • 22.45 История на оръжията (Series 1): Смъртоносни изобретения (Episode 9)
  • 23.35 Втората световна война: цената на империята (Series 1): Безусловна капитулация (Episode 12)
  • 00.30 Първата световна война в числа (Series 1): Родният фронт (Episode 4)
  • 04.20 Забранена история (Series 5): Конспирация: Свитъците от Мъртво море (Episode 5)
Discovery Science
  • 19.30 Магията на науката: Бънджи
  • 19.55 Магията на науката: Вихърно оръдие
  • 20.20 Магията на науката: Пружината на Тесла
  • 20.45 Магията на науката: Вампир
  • 21.10 Магията на науката: Вуду автомобил
  • 21.35 Магията на науката: Бомба от сух лед
Травъл
  • 05.30 Янгшоу – глобалното село на Китай
  • 06.00 Импресия – Дяволски водопади
  • 06.30 Медея пие рицина в манастир
  • 07.00 Виж България – София, Витоша, Балша
  • 07.30 Вода
  • 08.00 Виж България – Дупница, градът на фармацията
  • 09.00 10 интересни факта от българската история, част 2
  • 12.00 Белият Пирин, част 4
  • 12.30 Моят Чирпан
  • 13.00 Белоградчишки скали и Белоградчишка крепост
  • 14.00 Вива история – Александър Стамболийски
  • 15.30 Историята на Джинуичи
  • 16.00 Симитли – Южните пътеки на слънцето
  • 17.30 Мъдростта на историята, част 2
  • 18.00 Импресия – Вода в Рила
  • 18.30 Професия турист – Сливница
  • 19.30 Хаммет
  • 22.00 Архитектурно – парков комплекс Двореца Балчик
  • 23.00 Легендите оживяват – с. Полоковник Серафимово, еп.6
  • 01.00 Легендите оживяват – с. Полоковник Серафимово, еп.6
  • 01.30 Виж България – Добрич, в сърцето на всеки българин
  • 04.30 Писмо до Жеравна