Четвъртък 07.11

History
Discovery Channel
  • 02.00Експедиция в непознатото: Пътуване в Ледената епоха
National Geographic
  • 05.15Тайнствени досиета, еп. 7
Discovery Science
Travel Channel
  • 21.00Легендарни места (Series 2): Моментът на истината (Episode 10)
  • 22.00Първи изследователи
  • 23.00В търсене на чудовища (Series 1): Йети (Episode 6)
  • 03.45Чудовища от планините (Series 1): Чудовищното прасе от Хокинг Хилс (Episode 14)
Viasat History
05:05 Загадки в музея, сезон 9, еп. 1
05:50 Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 22
06:15 Дните, които написаха историята, сезон 1, еп. 4
07:10 Египетски загадки, сезон 1, еп. 5
19:10 Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 7
20:00 Психарско корабокрушение,
22:00 Военни заводи, сезон 1, еп. 4
23:45 Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 8
00:40 Възход и падение: Повратните точки на Втората световна война, сезон 1, еп. 2
01:40 Военни заводи, сезон 1, еп. 4

Discovery Showcase HD

  • 05.30Nextworld: Future Radical Vehicles
  • 07.45Ultimate Survival: Red Rock Country
  • 08.30Nextworld: Future Radical Vehicles
  • 10.45Finding Bigfoot: Badlands Bigfoot
  • 11.30Ultimate Survival: Red Rock Country
  • 13.00Nextworld: Future Radical Vehicles
  • 15.15Finding Bigfoot: Badlands Bigfoot
  • 16.00Nextworld: Future Radical Vehicles
  • 16.45Ultimate Survival: Red Rock Country
  • 19.45Finding Bigfoot: Badlands Bigfoot
  • 20.30Nextworld: Future Home
  • 21.15Ultimate Survival: Working the Wild
  • 22.45Finding Bigfoot: Bigfoot Hoedown
  • 01.00Nextworld: Future Home
  • 02.30Ultimate Survival: Working the Wild
  • 04.45Finding Bigfoot: Bigfoot Hoedown

Сряда

History
Discovery Channel
  • 02.00Експедиция в непознатото: Клонирането на вълнестия мамут
National Geographic
  • 05.15Тайнствени досиета, еп. 6
Discovery Science
Discovery Showcase HD
  • 05.30Nextworld: Future Megatropolis
  • 07.45Ultimate Survival: Iceland Fire And Ice
  • 08.30Nextworld: Future Megatropolis
  • 10.45Finding Bigfoot: Virgin Sasquatch
  • 11.30Ultimate Survival: Iceland Fire And Ice
  • 13.00Nextworld: Future Megatropolis
  • 15.15Finding Bigfoot: Virgin Sasquatch
  • 16.00Nextworld: Future Megatropolis
  • 16.45Ultimate Survival: Iceland Fire And Ice
  • 19.45Finding Bigfoot: Virgin Sasquatch
  • 20.30Nextworld: Future Radical Vehicles
  • 21.15Ultimate Survival: Red Rock Country
  • 22.45Finding Bigfoot: Badlands Bigfoot
  • 01.00Nextworld: Future Radical Vehicles
  • 02.30Ultimate Survival: Red Rock Country
  • 04.45Finding Bigfoot: Badlands Bigfoot
Viasat History
05:40 Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 21
06:10 Дните, които написаха историята, сезон 1, еп. 3
07:00 Египетски загадки, сезон 1, еп. 3
07:55 Египетски загадки, сезон 1, еп. 4
19:20 Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 6
20:10 В търсене на „Ориент Експрес“, сезон 1, еп. 2
22:00 Военни заводи, сезон 1, еп. 3
23:45 Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 7
00:40 Възход и падение: Повратните точки на Втората световна война, сезон 1, еп. 1
01:45 Военни заводи, сезон 1, еп. 3

Travel Channel
  • 19.00Невероятни изобретения
  • 22.00Загадки в музея (Series 16): Смелостта на бреговата охрана и други и други загадки (Episode 13)
  • 00.00Паранормални досиета (Series 5): Умопомрачен (Episode 2)
  • 04.25Паранормални досиета (Series 5): Умопомрачен (Episode 2)

 

     

    Вторник 05.11

    History
    National Geographic
    • 05.15Тайнствени досиета, еп. 5
    Discovery Science

    Discovery Showcase HD

    • 05.30Nextworld: Future Trains
    • 07.45Ultimate Survival: Men vs Wild Jake Gyllenhaal
    • 08.30Nextworld: Future Trains
    • 10.45Finding Bigfoot: Australian Yowie
    • 11.30Ultimate Survival: Men vs Wild Jake Gyllenhaal
    • 13.00Nextworld: Future Trains
    • 15.15Finding Bigfoot: Australian Yowie
    • 16.00Nextworld: Future Trains
    • 16.45Ultimate Survival: Men vs Wild Jake Gyllenhaal
    • 19.45Finding Bigfoot: Australian Yowie
    • 21.15Ultimate Survival: Iceland Fire And Ice
    • 22.45Finding Bigfoot: Virgin Sasquatch
    • 02.30Ultimate Survival: Iceland Fire And Ice
    • 04.45Finding Bigfoot: Virgin Sasquatch
    Travel Channel
    • 03.00Чудовища от планините (Series 1): Чудовищното прасе от Хокинг Хилс (Episode 14)
    Viasat History
    05:45 Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 20
    06:10 Дните, които написаха историята, сезон 1, еп. 2
    07:00 История на християнството, сезон 1, еп. 1
    08:15 История на християнството, сезон 1, еп. 2
    09:25 История на християнството, сезон 1, еп. 3
    10:40 История на християнството, сезон 1, еп. 4
    11:50 История на християнството, сезон 1, еп. 5
    13:05 История на християнството, сезон 1, еп. 6
    14:15 Търсачи на Библията, сезон 1, еп. 1
    15:20 Търсачи на Библията, сезон 1, еп. 2
    16:25 Помпей: В очакване на бедствието, сезон 1, еп. 1
    17:25 Помпей: В очакване на бедствието, сезон 1, еп. 2
    18:20 Помпей: В очакване на бедствието, сезон 1, еп. 3
    19:20 Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 5
    20:10 В търсене на „Ориент Експрес“, сезон 1, еп. 1
    22:00 Военни заводи, сезон 1, еп. 2
    23:50 Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 6
    00:40 В търсене на „Ориент Експрес“, сезон 1, еп. 2
    01:30 Военни заводи, сезон 1, еп. 2
    03:20 Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 6

    Понеделник

    Discovery Channel
    • 02.00Експедиция в непознатото: Изчезналата империя
    National Geographic
    • 05.15Тайнствени досиета, еп. 4
    • 07.00Гений със Стивън Хокинг, еп. 1
    • 08.00Технически постижения, еп. 1
    • 09.00Мегаструктури, еп. 1
    • 10.00Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 1
    • 11.00Евакуация Земя, еп. 6
    • 02.40Истината за…, еп. 2
    • 03.25Тайнствени досиета 2, еп. 8
    • 03.50Тайнствени досиета, еп. 5
    • 04.10Истината за…, еп. 2
    • 04.55Тайнствени досиета 2, еп. 8
    Discovery Science
    Travel Channel
    • 23.00Чудовища от планините (Series 1): Чудовищното прасе от Хокинг Хилс (Episode 14)

     

    Viasat History
    • 05.25Египетски загадки, сезон 1, еп. 3
    • 19.15Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 4
    • 20.05Най-великите събития от Втората световна война в цвят, сезон 1, еп. 7
    • 22.00Военни заводи, сезон 1, еп. 1
    • 23.50Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 5
    • 00.40В търсене на „Ориент Експрес“, сезон 1, еп. 1
    • 01.35Военни заводи, сезон 1, еп. 1
    • 03.20Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 5
    Discovery Showcase HD
    • 07.45Ultimate Survival: Land of the Maori
    • 08.30Nextworld: Future Ships
    • 10.45Finding Bigfoot: Moonshine and Bigfoot
    • 11.30Ultimate Survival: Land of the Maori
    • 13.00Nextworld: Future Ships
    • 15.15Finding Bigfoot: Moonshine and Bigfoot
    • 16.00Nextworld: Future Ships
    • 16.45Ultimate Survival: Land of the Maori
    • 19.45Finding Bigfoot: Moonshine and Bigfoot
    • 20.30Nextworld: Future Trains
    • 21.15Ultimate Survival: Men vs Wild Jake Gyllenhaal
    • 22.45Finding Bigfoot: Australian Yowie
    • 02.30Ultimate Survival: Men vs Wild Jake Gyllenhaal
    • 04.45Finding Bigfoot: Australian Yowie

    Неделя 03.11

    History

    Discovery Channel

    • 21.00Експедиция в неизвестното: Живот след смъртта: Рай и ад
    • 03.00Експедиция в неизвестното: Живот след смъртта: Рай и ад

    National Geographic

    БНТ2

    • 05.30Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/п/

    Скат

    Discovery Science

    Viasat History

    • 05.35Египетски загадки, сезон 1, еп. 2
    • 06.25Дните, които написаха историята, сезон 1, еп. 1
    • 07.00Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 9
    • 08.30Свирепа Земя, сезон 1, еп. 1
    • 09.25Свирепа Земя, сезон 1, еп. 2
    • 10.20Египетски загадки, сезон 1, еп. 1
    • 11.15Египетски загадки, сезон 1, еп. 2
    • 12.10Митични зверове, сезон 1, еп. 1
    • 13.05Митични зверове, сезон 1, еп. 2
    • 18.55В търсене на „Ориент Експрес“, сезон 1, еп. 1
    • 19.45Наполеон, сезон 1, еп. 1
    • 20.55Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 5

    Discovery Showcase HD

    • 05.30Ultimate Survival: Global Survivor Guide
    • 06.15Ultimate Survival: New Zealand South Island
    • 10.45Nextworld: Intelligence
    • 11.30Nextworld: Future Cars
    • 12.15Nextworld: Future Metro
    • 13.00Nextworld: Future Flight
    • 13.45Nextworld: Future Ships
    • 19.00Finding Bigfoot: Squatch Spies
    • 19.45Finding Bigfoot: Idaho Field Notes
    • 20.30Finding Bigfoot: Bigfoot Merit Badge
    • 21.15Finding Bigfoot: Moonshine and Bigfoot

    Събота

    History
    • 14.45Извънземни от древността: Проект Хибрид
    • 17.10Хангар 1: НЛО досиета: Президентски срещи
    • 18.05Извънземни от древността: Пазителите
    • 20.00Изгубеното злато на Втората световна война: Взривоопасно
    • 21.00Тайни нацистки бази: Бергкристал: Ядрената заплаха
    • 03.35Извънземни от древността: Проект Хибрид

    Discovery Channel

    • 15.00Експедиция в непознатото: Епизод 6
    • 16.00Експедиция в непознатото: Епизод 3
    • 21.00Експедиция в непознатото: Епизод 4
    • 01.00Какво може да е това?: Стоунхендж на Светите земи
    • 02.00Какво може да е това?: Намерихме ли полет 370?
    • 03.00Експедиция в непознатото: Епизод 4
    National Geographic
    • 05.15Тайнствени досиета, еп. 4
    Discovery Science
    Viasat History
    • 05.55Загадки в музея, сезон 8, еп. 11
    • 07.10Египетски загадки, сезон 1, еп. 1
    • 08.10Загадки в музея, сезон 6, еп. 10
    • 09.05Загадки в музея, сезон 6, еп. 11
    • 09.55Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 5
    • 10.50Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 3
    • 11.40Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 4
    • 12.35Търсачи на Библията, сезон 1, еп. 1
    • 13.40Търсачи на Библията, сезон 1, еп. 2
    • 14.40Как Пътят на коприната създаде света, сезон 1, еп. 1
    • 15.50Краят на империята, сезон 1, еп. 1
    • 16.50Господари на тихоокеанския бряг, сезон 1, еп. 1
    • 18.55Свирепа Земя, сезон 1, еп. 1
    • 22.00Кацането на Луната и нацистите,
    • 23.05Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 1
    • 23.55Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 2
    • 00.50Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 3
    • 01.40Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 12
    • 02.45Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 13
    • 03.45Загадки в музея, сезон 8, еп. 4
    • 04.30Загадки в музея, сезон 8, еп. 5
    Discovery Showcase HD
    • 05.30Nextworld: Future Ships
    • 07.00Ultimate Survival: Borneo Jungle
    • 07.45Ultimate Survival: Malaysian Archipelago
    • 08.30Ultimate Survival: Global Survivor Guide
    • 09.15Ultimate Survival: New Zealand South Island
    • 10.00Ultimate Survival: Land of the Maori
    • 15.15Finding Bigfoot: Squatch Spies
    • 16.00Finding Bigfoot: Idaho Field Notes
    • 16.45Finding Bigfoot: Bigfoot Merit Badge
    • 17.30Finding Bigfoot: Moonshine and Bigfoot
    • 04.00Ultimate Survival: Borneo Jungle
    • 04.45Ultimate Survival: Malaysian Archipelago

    Петък 01.11

    National Geographic
    05:15 Тайнствени досиета, еп. 3
    07:00 Аполо: Завръщане на Луната, еп. 1
    08:00 Аполо: Завръщане на Луната, еп. 2
    11:00 Евакуация Земя, еп. 5
    14:00 Мегаструктури, еп. 1
    02:40 Истината за…, еп. 1
    03:25 Тайнствени досиета 2, еп. 7
    03:50 Тайнствени досиета, еп. 4
    04:10 Истината за…, еп. 1
    04:55 Тайнствени досиета 2, еп. 7
    History Channel

    08:10 Извънземни от древността: Проект Хибрид

    DISCOVERY CHANNEL
    02:00 Експедиция в непознатото: Изгубената гробница на Атила
    BNT2

    05:30 Туризъм.бг /п/
    07:00 Лъвчо анимационен филм /п/
    07:10 Български уроци – аз уча български
    10:30 Знание.БГ /БНТ 2 Варна/
    01:00 Новото познание /п/
    01:30 История.bg /п/

    СКАТ

    18:30 „Прокудени от бащин край“ /повторение /
    21:00 „Час по България“ с водещ Пламен Павлов/на живо/
    22:30 Дневниците на уфолога /повторение /
    02:00 „Прокудени от бащин край“ /повторение/

    Discovery Showcase HD

    07:45 Ultimate Survival: New Zealand South Island
    10:45 Finding Bigfoot: Bigfoot Merit Badge
    11:30 Ultimate Survival: New Zealand South Island
    15:15 Finding Bigfoot: Bigfoot Merit Badge
    16:45 Ultimate Survival: New Zealand South Island
    19:45 Finding Bigfoot: Bigfoot Merit Badge
    20:30 Nextworld: Future Ships
    21:15 Ultimate Survival: Land of the Maori
    22:45 Finding Bigfoot: Moonshine and Bigfoot
    01:00 Nextworld: Future Ships
    02:30 Ultimate Survival: Land of the Maori
    04:45 Finding Bigfoot: Moonshine and Bigfoot

    DISCOVERY SCIENCE

    06:12 Как функционира Вселената?: Най-странните извънземни светове
    13:50 Как функционира Вселената?: Най-странните извънземни светове
    17:50 Как функционира Вселената?: Епизод 2
    18:40 Строителни постижения: Панамският канал
    19:30 Изгубените викинги на Америка: Проклятието на смъртоносния остров
    22:00 Изгубените викинги на Америка: Проклятието на смъртоносния остров
    01:20 Как функционира Вселената?: Епизод 2
    03:00 Изгубените викинги на Америка: Проклятието на смъртоносния остров

     

     

    Четвъртък 31.10

    Discovery Channel
    • 02.00Експедиция в непознатото: Съкровището на шерифа
    National Geographic
    • 05.15Тайнствени досиета, еп. 2
    Discovery Science
    Viasat History
    • 05.40Загадки в музея, сезон 8, еп. 9
    • 08.05Загадки в музея, сезон 4, еп. 6
    • 08.55Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 2
    • 09.50Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 3
    • 10.45Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 4
    • 11.35Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 5
    • 12.30Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 6
    • 13.25Забранена история, сезон 5, еп. 1
    • 14.20Забранена история, сезон 5, еп. 2
    • 15.15Забранена история, сезон 5, еп. 3
    • 16.15Забранена история, сезон 5, еп. 4
    • 17.10Забранена история, сезон 5, еп. 5
    • 18.05Забранена история, сезон 5, еп. 6
    • 19.00Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 2
    • 19.55Най-великите събития от Втората световна война в цвят, сезон 1, еп. 5
    Discovery Showcase HD
    • 07.45Ultimate Survival: Global Survivor Guide
    • 10.45Finding Bigfoot: Idaho Field Notes
    • 11.30Ultimate Survival: Global Survivor Guide
    • 15.15Finding Bigfoot: Idaho Field Notes
    • 16.45Ultimate Survival: Global Survivor Guide
    • 19.45Finding Bigfoot: Idaho Field Notes
    • 21.15Ultimate Survival: New Zealand South Island
    • 22.45Finding Bigfoot: Bigfoot Merit Badge
    • 04.45Finding Bigfoot: Bigfoot Merit Badge

    Сряда 30.10

    History
    National Geographic
    • 05.15Тайнствени досиета, еп. 1
    • 07.00Познатата Вселена, еп. 5
    • 08.00Познатата Вселена, еп. 6
    • 09.00Мегаструктури, еп. 1
    • 10.00Полет до Луната за новаци: Нискобюджетна мисия, еп. 1
    • 11.00Евакуация Земя, еп. 3
    • 14.00Мегаструктури, еп. 2
    • 19.00Марс: SpaceX отблизо, еп. 1
    • 20.00Живот на космическата станция, еп. 1
    • 21.00Мисия до Слънцето, еп. 1
    • 02.40Кървавите разкази на Европа, еп. 5
    • 03.25Тайнствени досиета 2, еп. 5
    • 03.50Тайнствени досиета, еп. 2
    • 04.10Кървавите разкази на Европа, еп. 5
    • 04.55Тайнствени досиета 2, еп. 5
    Discovery Science
    Discovery Showcase HD
    • 05.30Nextworld: Future Cars
    • 07.45Ultimate Survival: Malaysian Archipelago
    • 08.30Nextworld: Future Cars
    • 10.45Finding Bigfoot: Squatch Spies
    • 11.30Ultimate Survival: Malaysian Archipelago
    • 13.00Nextworld: Future Cars
    • 15.15Finding Bigfoot: Squatch Spies
    • 16.00Nextworld: Future Cars
    • 16.45Ultimate Survival: Malaysian Archipelago
    • 19.45Finding Bigfoot: Squatch Spies
    • 21.15Ultimate Survival: Global Survivor Guide
    • 22.45Finding Bigfoot: Idaho Field Notes
    • 02.30Ultimate Survival: Global Survivor Guide
    • 04.45Finding Bigfoot: Idaho Field Notes

    Вторник 29.10

    History
    Discovery Channel
    • 02.00Експедиция в непознатото: Самурайският меч на Хонджо Масамуне
    National Geographic
    Discovery Science
    Discovery Showcase HD
    • 05.30Nextworld: Intelligence
    • 08.30Nextworld: Intelligence
    • 11.30Ultimate Survival: Borneo Jungle
    • 13.00Nextworld: Intelligence
    • 16.45Ultimate Survival: Borneo Jungle
    • 20.30Nextworld: Future Cars
    • 21.15Ultimate Survival: Malaysian Archipelago
    • 22.45Finding Bigfoot: Squatch Spies
    • 01.00Nextworld: Future Cars
    • 02.30Ultimate Survival: Malaysian Archipelago
    • 04.45Finding Bigfoot: Squatch Spies
    Travel Channel
    Viasat History
    • 05.50Загадки в музея, сезон 8, еп. 7
    • 06.40Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 25
    • 07.00Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 3
    • 07.30Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 21
    • 08.00Дневниците на Венера
    • 09.10Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 1
    • 10.10Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 2
    • 11.10Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 3
    • 12.05Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 4
    • 13.05Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 5
    • 14.05Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 6
    • 15.05Нил: 5000 години история, сезон 1, еп. 1
    • 16.00Нил: 5000 години история, сезон 1, еп. 2
    • 17.00Нил: 5000 години история, сезон 1, еп. 3
    • 17.55Нил: 5000 години история, сезон 1, еп. 4
    • 18.50Тайната война, сезон 1, еп. 13
    • 19.55Най-великите събития от Втората световна война в цвят, сезон 1, еп. 3
    • 20.55Дълбоко в историята на времето, сезон 1, еп. 2
    • 22.00Втората световна война в числа, сезон 2, еп. 7
    Viasat Nature/History HD
    • 06.05Страхотни изобретения (Series 2): 211 (Episode 11)
    • 06.30Страхотни изобретения (Series 2): 208 (Episode 8)
    • 17.25Могъщите реки (Series 1): Замбези (Episode 4)
    • 19.00Историята на Европа (Series 1): Ерата на революциите (Episode 5)
    • 19.50Загадки в музея (Series 9): Голямата бебешка надпревара, гражданинът Хърст, чудното куче Боби (Episode 3)
    • 20.35Египетски загадки (Series 1): Упадък и падение (Episode 10)
    • 21.25Забранена история (Series 4): Мрачните истини на тамплиерите (Episode 4)
    • 22.20Втората световна война в числа (Series 2): Пътят към Сталинград (Episode 5)
    • 23.05Втората световна война в числа (Series 2): Мощта на САЩ (Episode 6)
    • 01.40Египетски загадки (Series 1): Упадък и падение (Episode 10)
    • 02.25Втората световна война в числа (Series 2): Пътят към Сталинград (Episode 5)
    • 03.10Втората световна война в числа (Series 2): Мощта на САЩ (Episode 6)
    • 04.00Останки от войните (Series 1): Италия – битката за Монте Касино (Episode 5)
    Травъл
    • 05.00Пътешествия из райската земя – Водопадите
    • 05.30Магията на Китай – Песента на Монголия
    • 06.30Изкуство и култура – Светлин Стоев, художникът – войвода
    • 07.00Искам да съм там: Мъдростта на историята, част 1
    • 08.00Война на похабяването – с.2, еп.10
    • 10.00Зелен свят
    • 12.00Регионите на България – Полски Тръмбеш: плетеница от цветни усмивки
    • 12.30Виж България – Каварна, синята рок столица
    • 13.00За България
    • 14.00Българската история
    • 14.30Зелен свят –
    • 15.00Пътешествия из райската земя – Белият Пирин, част 3
    • 15.30Магията на Китай – Крайбрежният регион южно от река Яндзъ
    • 16.00Виж България – Евксиноград, приказният морски град
    • 16.30Виж България – Берковица
    • 18.00За България
    • 18.30Регионите на България: Дестинация Рила – Християново
    • 19.00Легендите оживяват
    • 19.30Зелен свят
    • 20.00Българската история
    • 20.30Изкуство и култура – Светлин Стоев, художникът – войвода
    • 21.00Искам да съм там – Боянската църква
    • 21.30Магията на Китай – Песента на Монголия
    • 22.00Пътешествия из райската земя – Белият Пирин, част 4
    • 22.30Пъстра трапеза
    • 23.00Война на похабяването – с.3, еп.1
    • 23.30Бъди там – България в музика и картини
    • 01.00Зелен свят
    • 02.00Регионите на България – Ивайловград: Игри за деца
    • 03.00Искам да съм там: Мъдростта на историята, част 2
    • 03.30Виж България – Етрополе, град на занаятите
    Da Vinci
    • 05.00„Сурова наука“
    • 05.30„Сурова наука“
    • 06.00„Сурова наука“
    • 06.30„Сурова наука“
    • 08.20„За играчките“
    • 08.30„Когато порасна“
    • 08.40„Когато порасна“
    • 09.55„За играчките“
    • 10.05„Тайната лаборатория на Томас Едисон“
    • 10.30„Уголемена наука“
    • 11.00„Пълен боклук“
    • 12.30„Когато порасна“
    • 12.40„Когато порасна“
    • 13.15„Тайната лаборатория на Томас Едисон“
    • 13.40„Уголемена наука“
    • 15.05„Знаеш ли как?“
    • 16.35„Направи ме супергерой“
    • 17.05„Изследователи: Направи си сам наука“
    • 20.00„Уголемена наука“
    • 21.30„Знаеш ли как?“
    • 22.00„Дъбът – изкуство на оцеляването“ – 2 ч.
    • 22.45„Знаеш ли как… Клипове“
    • 23.00„Загадката на материята“
    • 00.30„Знаеш ли как?“
    • 01.00„Дъбът – изкуство на оцеляването“ – 2 ч.
    • 01.45„Знаеш ли как… Клипове“
    • 02.00„Загадката на материята“
    • 03.00Може ли компютър да напише мюзикъл?
    • 03.45„Знаеш ли как… Клипове“
    • 04.30„Знаеш ли как?“