Discovery Channel
  • 20.00Експедиция в непознатото: Знаците в Наска
  • 00.00Експедиция в непознатото: Златото на Ямашита
Discovery Science
Discovery Showcase HD
  • 05.30Finding Bigfoot: Swamp Ape
  • 08.30Finding Bigfoot: Swamp Ape
  • 13.00Finding Bigfoot: Swamp Ape
  • 16.00Finding Bigfoot: Swamp Ape
  • 20.30Finding Bigfoot: Fishing for Bigfoot in Oregon
  • 21.15Extreme Engineering: Saving New Orleans
  • 22.00Alien Encounters: The Prophecies
  • 01.00Finding Bigfoot: Fishing for Bigfoot in Oregon
  • 04.00Alien Encounters: The Prophecies
Viasat History
  • 05.45Загадки в музея, сезон 5, еп. 1
  • 07.15Останки от войните, сезон 1, еп. 5
  • 08.15Останки от войните, сезон 1, еп. 6
  • 09.15Машините на войната, сезон 1, еп. 4
  • 10.15Машините на войната, сезон 1, еп. 5
  • 11.20Машините на войната, сезон 1, еп. 6
  • 19.00Рим: Първата световна суперсила, сезон 1, еп. 3
  • 19.55Империята на Хитлер: планът за след войната, сезон 1, еп. 5
  • 20.55Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 13
  • 22.00Втората световна война – Битки за Европа, сезон 1, еп. 6
  • 00.05В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 6
  • 01.10Конспирация, сезон 1, еп. 2
  • 02.50Забранена история, сезон 1, еп. 5
  • 03.50В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 6
  • 04.45Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 3
Viasat Nature/History HD
  • 05.30Ловецът на оръжия (Series 1): Големият лош B-25 (Episode 2)
  • 19.15Египетски загадки (Series 1): Аристокрацията на Египет (Episode 4)
  • 20.00Тайните на великите британски замъци (Series 1): Карикфъргъс (Episode 6)
  • 20.45Моят живот в хитлеристка Германия (Series 1): Вкарване в строя (Episode 2)
  • 21.40Парижки мистерии (Series 1): Проклятието на фантома (Episode 2)
  • 22.05Парижки мистерии (Series 1): Алхимикът (Episode 3)
  • 22.35Проект „Нацизъм“ (Series 1)
  • 23.30Втората световна война в цветове (Series 1): Победители (Episode 9)
  • 00.25Машините на войната (Series 1): Защита (Episode 3)
  • 01.15Черни операции от далечното минало (Series 1): Нинджите (Episode 9)
  • 02.05Моят живот в хитлеристка Германия (Series 1): Вкарване в строя (Episode 2)
  • 03.00Парижки мистерии (Series 1): Проклятието на фантома (Episode 2)
  • 03.25Парижки мистерии (Series 1): Алхимикът (Episode 3)
  • 03.55Проект „Нацизъм“ (Series 1)
TV+
  • 18.00„Вкамененият свят“ – XI част, документален филм
  • 01.00„Усещане за България: Каменният бряг“ – 4 еп., документална поредица
  • 03.00„Вкамененият свят“ – XI част, документален филм
Травъл
  • 05.00Неизвървените пътеки на Пирин
  • 05.30Крайбрежният регион южно от река Яндзъ
  • 07.00Чепеларе – Смисълът на живота
  • 07.30Импресия Версилия
  • 08.00Война на похабяването – с.1, еп.10
  • 10.00WWF – Крайречни гори в Персина
  • 11.00Бостънски музей на децата
  • 12.00Костинброд – Гостоприемен и незабравим
  • 12.30Виж България – Боянската църква, Ренесансов извор
  • 13.00Археологически – средновековен комплекс Перперикон
  • 14.00Вива история – Битката при Върбишкия проход
  • 14.30WWF – Есетрите – Запази дунавското богатство
  • 15.00Скътани в Родопите
  • 15.30Човекът и чайките
  • 16.00Виж България – Берковица
  • 16.30Виж България – Берковица, старинна и съвременна
  • 17.30Дълг, чест и храброст
  • 18.00Архитектурно – етнографски комплекс Етъра
  • 19.00Легендите оживяват – с. Сенник, с.3 еп.1
  • 19.30WWF – Клек във Витоша
  • 20.00Легендите оживяват – Кадин мост, еп. 1
  • 20.30Слънчева палитра
  • 21.00Мъдростта на историята, част 1
  • 21.30Мъдростта на историята, част 1
  • 22.00Вятърът, вълните и морето
  • 23.00Война на похабяването – с.3, еп.7
  • 01.00WWFХората и парковете
  • 01.30Библиотеката на конгреса
  • 03.00Свети Влас – Рай между морето и планината