Discovery Channel
  • 00.00НАСА: Неразгадани архиви: Извънземните срещу Сталин в „Зона 51“
History
  • 05.30Извънземни от древността: Най-голямото доказателство: Извънземни енергоцентрали
  • 23.00Ранчото на извънземните: Наблюдение
Travel Channel
  • 05.00Загадки в музея (Series 17): Да продадеш Айфеловата кула (Episode 4)
  • 06.00Търсене на съкровища (Series 2): Проклятието на „Мантола“ (Episode 2)
  • 07.00Загадки в музея (Series 18): Механично рисуване и други загадки (Episode 10)
  • 08.00НАСА: Неразгадани архиви (Series 1): Епизод 6 (Episode 6)
  • 11.00Кодове и конспирации (Series 1): Алкатрас (Episode 4)
  • 12.00Търсене на съкровища (Series 2): Победата на „Одисей“ (Episode 3)
  • 13.00Загадки в музея (Series 18): Парашутът на Леонардо и други загадки (Episode 11)
  • 16.00НАСА: Неразгадани архиви (Series 2): Живот в ада (Episode 1)
  • 17.00Кодове и конспирации (Series 1): Прикриване на НЛО (Episode 5)
  • 18.00Загадки в музея (Series 18): Сираците от „Титаник“ и други загадки (Episode 12)
  • 19.00По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): Охайо (Episode 5)
  • 20.00Островът на змиите и скритото съкровище (Series 1): Какво се крие отдолу (Episode 1)
  • 21.00Експедиция в непознатото (Series 3): Италианските варварски придобивки (Episode 15)
  • 22.00Загадки в музея (Series 21): Убийство в Грейтстоун и други загадки (Episode 10)
  • 02.00Кодове и конспирации (Series 1): Бункери (Episode 3)
  • 03.00Експедиция в непознатото (Series 3): Нацисткото съкровище в Корсика (Episode 14)
  • 04.00Загадки в музея (Series 17): Джаки Онасис спасява Гранд Сентръл (Episode 6)
Viasat History
  • 05.05Загадки в музея (Series 11): Високотехнологична каскада и други загадки (Episode 4)
  • 05.50Кройката на времето (Series 1): Черният принц (Episode 5)
  • 07.40Забранена история (Series 5): Истинският Джеймс Бонд (Episode 3)
  • 11.45Разшифровани съкровища (Series 3): Изгубеният град на фараоните (Episode 3)
  • 12.40Тайната война (Series 1): Аристократът и балканските комунисти (Episode 13)
  • 14.45Последното пътуване на викингите (Series 1): Добрата земя (Episode 3)
  • 15.45Бойни полета (Series 1): Арденската офанзива (Episode 3)
  • 16.55Тайната война (Series 1): Специалната група за разпити (Episode 1)
  • 17.55Жените, които се бореха с Хитлер
  • 19.00Последното пътуване на викингите (Series 1): Последната битка на викингите (Episode 4)
  • 20.05Машините на войната (Series 1): Защита (Episode 3)
  • 22.00Бездната: Възходът и падението на нацистите (Series 1): Армагедон 1943-1945 г. (Episode 9)
  • 23.00Домашни видеозаписи от нацистка Германия (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 01.55Последното пътуване на викингите (Series 1): Добрата земя (Episode 3)
  • 03.00Тайната война (Series 1): Специалната група за разпити (Episode 1)
  • 03.55Жените, които се бореха с Хитлер
  • 04.45Загадки в музея (Series 11): Смъртните случаи в Белия дом и други загадки (Episode 6)