Телевизионни предавания

Петък

History
17.15 В търсене на Хитлер: Последната воля на Хитлер

Discovery Showcase HD
05.30 How the Universe Works: End of the Universe
07.00 Weird Creatures With Nick Baker: Slow Loris
08.30 How the Universe Works: End of the Universe
12.15 Weird Creatures With Nick Baker: Slow Loris
13.00 How the Universe Works: End of the Universe
16.00 Weird Creatures With Nick Baker: Anteaters
17.30 How the Universe Works: End of the Universe
20.30 How the Universe Works: Jupiter
01.00 How the Universe Works: Jupiter
01.45 Weird Creatures With Nick Baker: Anteaters

Discovery Channel
05.00 Историята под лупа: Изгубените храмове на джунглата
06.00 Двойно оцеляване: Заседнали в калта
13.00 Двойно оцеляване: Точка на насищане
17.00 Историята под лупа: Секс, лъжи и Тадж Махал
23.00 Тесла: Разсекретено: Епизод 2

National Geographic
06.00 Куфар за края на света 3, еп. 1
12.00 Куфар за края на света 3, еп. 3

TV+
18.00 "България - вчера, днес и утре" - документална поредица
22.30 "Новото познание: Невъзможният сценарий за света" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
01.00 "Непознатите изобретения" - 12 еп., документална поредица
02.30 "Какво е да си будител?" - забавно-информационно предаване
03.00 "България - вчера, днес и утре" - документална поредица
03.30 "Български надежди" - 15 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04.00 "Европа на Въпросителните: Енергийният Съюз" - IV част, документален филм
04.30 "Непознатите изобретения" - 12 еп., документална поредица

Travel Channel
06.00 Загадки в музея
12.00 Загадки в музея
23.00 Ловци на духове по света
00.00 Разсекретяване на тъмните тайни на Америка
01.00 Загадки в музея
04.00 Ловци на духове по света

Discovery Science
07.26 Големи умове: Да спреш колата
11.26 Големи умове: Да спреш колата
14.38 Големи умове: Да спреш колата
17.50 Големи умове: Битката на моста
19.30 Хакер в дивата природа: Черният залив
22.00 Хакер в дивата природа: Черният залив
01.20 Хакер в дивата природа: Черният залив

Viasat History
05.10 Смъртоносно известна ДНК, сезон 1, еп. 2
06.05 Забранена история, сезон 2, еп. 4
07.00 Забранена история, сезон 3, еп. 2
07.45 Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 3
08.35 Бойни кораби, сезон 1, еп. 5
09.50 Загадки в музея, сезон 4, еп. 5
10.35 Забранена история, сезон 1, еп. 3
14.40 Софи Шол
15.35 Загадки в музея, сезон 8, еп. 2
16.25 Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 12
16.55 Престъпността през войната, сезон 1, еп. 1
17.45 Загадки в музея, сезон 4, еп. 6
18.30 Забранена история, сезон 1, еп. 6
21.00 Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 1
21.50 Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 2
22.40 Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 3
23.30 Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 3
01.15 Софи Шол
02.10 Загадки в музея, сезон 9, еп. 11
04.15 Конспирация, сезон 1, еп. 4

Da Vinci
11.00 "Всичко за децата"
11.25 "Всичко за децата"
14.30 "Въпроси от науката"
18.55 "Изследователи: Направи си сам наука"
23.30 "Кадри от "Хъбъл"

================================================================================

Събота

Discovery Channel
05.00 Тесла: Разсекретено: Епизод 2
06.00 Двойно оцеляване: Ядене на пръст
07.30 Ед Стафърд: Изоставен: България: Родопите
08.30 Двойно оцеляване: Всеки край е ново начало
09.30 Двойно оцеляване: Никой не е самотен остров
01.00 Какво може да е това?: Да откриеш Содом
02.00 Какво може да е това?: Нещо неочаквано

National Geographic
09.00 Да поговорим за звездите, еп. 17
10.00 Да поговорим за звездите, еп. 1
12.05 Тайнствени досиета 2, еп. 10
12.30 Тайнствени досиета 2, еп. 11
14.00 Подземният свят на маите: Истинският апокалипсис, еп. 1
15.00 Изгубената империя на маите, еп. 1
16.00 Спасяването на най-старата пирамида, еп. 1
17.00 Пазителите на египетските съкровища, еп. 1
18.00 Панорама на Световното наследств, еп. 3
19.00 Море на надеждата: Подводните съкровища на Америка, еп. 1
20.00 Лед, еп. 1
21.00 Затлъстялата планета, еп. 1
22.00 До ядрото на Земята, еп. 1
00.00 Затлъстялата планета, еп. 1
01.00 До ядрото на Земята, еп. 1
03.25 Тайнствени досиета 2, еп. 10
04.55 Тайнствени досиета 2, еп. 13

FOX
22.00 "Досиетата Х" - сериал, еп. 8

TV+
05.30 "Репортажът: Дестинация България" - информационно предаване (повторение)
08.30 "Дръстър" - II част, документален филм
10.00 "Новото познание: Невъзможният сценарий за света" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
11.00 "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история
22.30 "Новото познание: Ататюрк - Приятелят на България" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
23.00 "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
03.00 "Трагедията на Беломорска Тракия: село Пишманкьой" - документален филм
03.30 "Български надежди" - 27 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04.00 "Репортажът: Дестинация България" - информационно предаване (повторение)
04.30 "Момин проход: Наследство от бабини времена" - документален филм

Discovery Science
05.24 Хакер в дивата природа: Черният залив
21.10 Тайни под земята: Последните тайни на Тесла
22.50 Хакер в дивата природа: Черният залив

Discovery Showcase HD
05.30 How the Universe Works: Jupiter
17.30 How the Universe Works: Moons
18.15 How the Universe Works: Supernovas
19.00 How the Universe Works: Journey from the Centre of the Sun
19.45 How the Universe Works: End of the Universe
20.30 How the Universe Works: Jupiter
04.00 Weird Creatures With Nick Baker: Axolotl
04.45 Weird Creatures With Nick Baker: Horseshoe Crab

Viasat History
05.05 Руската революция
11.00 Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 1
12.00 Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 2
13.00 Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 3
13.55 Времето, което промени света, сезон 1, еп. 4
14.20 Времето, което промени света, сезон 1, еп. 8
14.45 Времето, което промени света, сезон 1, еп. 9
15.10 Расо и броня, сезон 1, еп. 1
16.10 Расо и броня, сезон 1, еп. 2
17.05 Инките: Господари на небесата, сезон 1, еп. 1
18.10 Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 4
19.00 Дълбоко в историята на времето, сезон 1, еп. 2
20.00 Подемът на цивилизацията, сезон 2, еп. 2
21.00 Руската революция
22.00 Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 4
23.55 Черни операции от далечното минало, сезон 1, еп. 10
00.45 Бойни кораби, сезон 1, еп. 5
01.35 Забранена история, сезон 4, еп. 1
02.25 Загадки в музея, сезон 9, еп. 12
04.35 Конспирация, сезон 1, еп. 5

Da Vinci
08.30 "Изследователи: Направи си сам наука"
08.55 "Изследователи: Направи си сам наука"
09.20 "Изследователи: Направи си сам наука"
10.00 "Фактология"
10.20 "Фактология"
10.45 "Доказано от опит"
11.35 "Тайната лаборатория на Томас Едисон"